Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Spor ayakkabı modelleri son birkaç yıldır gerek tasarım gerekse rahatlık olarak  tüketicinin ilgisini çekmeye davam ediyor. Özellikle spor ayakkabılara duyulan ilgi bu sektörün her geçen gün büyümesine de neden olmaktadır. Neredeyse farklı görünümleri ile 19. yy dan buyana hayatımızda yer alan spor ayakkabılar günümüzde her zevke ve yaşa hitap etmektedir. Farklı dizaynlar ve kullanışlı yapısı sayesinde uzun yıllar dayanması bu tarz ayakkabıların seçilmesinde büyük bir faktör oluşturmaktadır. Gelelim yeni sezon spor ayakkabı modellerinde ki trend renklerine, bu sezon pembe, turuncu , sarı, beyaz, dore, lame gibi canlı renklerden oluşan, kısaca rengarenk bir sezon sizi bekliyor. Spor ayakkabı modellerin de  üçten fazla rengin bir arada kullanıldığını da görmekteyiz. Kontrast renkleri bir araya getirerek harika bir görünüm sağlanan spor ayakkabılar da  bu sezon fosforlu dizaynlar da oldukça popüler. 

RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ…

Son olarak, insan vücudu yürüme eyleminde yaklaşık olarak vücudunun 2 katı bir ağırlığa maruz kalmakta olup , bu ağırlık koşma eylemi ile neredeyse 5 katına çıkabilmektedir. İşte bu sebepten dolayıdır ki ayak bağlarımızda ve eklemlerimizi de ciddi deformasyonlar meydana gelebilir.

Kısacası  bayanlar spor ayakkabı modeli seçerken model ve tasarımın yanında sağlık açısından uygun olup olmadığına da dikkat etmenizi öneririm..

Bu yazı 2480 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM