Sandalet Modelleri İle Aranız Nasıl?

Paylaş
 

Stil sahibi olmanın en önemli kriterlerinde biride, giydiğini kendine yakıştırmaktan geçiyor. Bunun için vücut tipinizi iyi analiz etmeniz, saklamak ve vurgulamak istediğiniz taraflarınıza uygun seçimler ve kombinler yapmanız çok önemli.

Kendi Moda Dünyanıza Hangi Sandalet Modeli Yakıştırıyorsunuz?

 

Kadınların yaz aylarında en çok tercih ettikleri ayakkabı modeli olan sandaletler, bilindiği üzere en eski modellerden biridir. Yazın rahatlık ve serinlik açısından imdadımıza yetişen açık ayakkabı modeli olan sandaletler rahat olmasıyla da ayrı bir önem taşıyor. Hemen hemen bütün yazlık kıyafetlerinizin renk ve modellerine uyacak şekilde her renkte ve her modelde tasarlanmaktadır. Yaşamımızın her alanında kullanabileceğimiz bu açık ayakkabılar özel günler için de ayrıca taşlı ,pullu payetli üretilmektedir.. Her çeşit modele sahip olan bu ayakkabıları, yaz sezonu boyunca en çok tercih edilenler arasında görmeniz mümkün. Kendi moda dünyanıza hangi modeli yakıştırıyorsunuz ?


Modanızda Nudist Sandaletlere Yer Var Mı?

Eğlenceli yaz günleri ve gecelerinin en rahat ve şık ayakkabı tarzı, şüphesiz ki nudist sandaletler olacak…Nudist’in kelime anlamı ; Seksüel bir anlam taşımayan ,doğa ile bütünleşmiş olarak bulunabilme halidir. Kırmızı halı ünlülerinin en çok tercihi olan bu modeller, kıyafetlerinizin altına gayet uyumlu duracaktır…

 

Bu yazı 1289 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM