Saçınızı Kıyafetinize Göre Tasarlayın

Paylaş
 

Saç ile kılık kıyafet bir bütündür. Bu nedenle bir davete giderken önemli olan nasıl bir saç yaptırdığınız değil, saçınızın kıyafetinize ne kadar uygun olduğudur Yılın dikkat çeken defilelerini inceledik ve modacıların bu konudaki tercihlerini derledik.

Straplez

Pek çok kadının yaptığı en büyük hata straplez elbise giyip, güzel omuzlarını saçlarıyla kapamaktır Oysa ki straplez elbisenin en büyük özelliği omuzları açık bırakması. Bu nedenle siz siz olun omuzlarınızı açık bırakan bir elbise giydiğinizde saçlarınızı toplu kullanmayı tercih edin. Örneğin ilginç topuzlar deneyebilirsiniz…

V Yakalı

Göğüs dekoltesi­ne güvenenle­rin bir numaralı tercihi tabii ki V yaka elbise… Siz de bu mo­deli tercih ediyorsanız, açık saç kullanabilirsi­niz. ister dalgalı yapıp ortadan ikiye ayırın ister düz olarak geriye atın… Bu şekilde bo­hem bir hava da elde edebilirsiniz.

Kapalı Boğazlı
Dekoltesiz veya boynu kapalı bir elbise giyecekseniz saçınızın da iddialı olması gerekiyor. Açık bırakacaksanız kabarık bir model deneyebilirsiniz. Topuz yapacaksanız, sıra dışı modellere ne dersiniz ?

Tek Omuzlu
Tek omuzlu elbiseyi giymek kolay değildir Elbisenin modeline göre bir saç uygulamanız gerekir. Bunun için kuaförünüzü iyi yönlendirmelisiniz. Burada da püf nokta açıkta kalan omuzun üzerine saç gelmemesi. Topuz veya atkuyruğu yapabilirsiniz. Açık bırakırsanız elbisenin omuz tarafına saclarınızı toplayın.

Kıyafetlerinize göre saç tasarımlarını sizler için derledik …

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 1587 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM