Modern Banyo Tasarımları

Paylaş
 

Modern bir banyo tasarımı için hem fonksiyonel hem de sade ama bir o kadar farklı mobilya ve aksesuarlar şarttır. Raf sistemlerinden tutunda banyo lavabo tasarımlarına kadar hatta banyonun en ufak parçası olan küçük aksesuarlarda dahil modern tarzı yansıtan ve ev sahiplerinin kullanım olarak rahat edebileceğini seçimler yapılmalıdır. Modern tarz bir iç dekorasyonunda olduğu gibi banyo dekorasyonunda da asıl olan keskin hatları olan; fakat sadeliğin ön planda olduğu dizaynlardır. Yeni sezon banyo dekorasyonlarında öncelikle göze çarpan siyah ve beyaz formların yanında kırmızı renk mobilya ve fayanslar oldukça fazla kullanılmıştır. Dilerseniz modern bir banyo için ne tarz seçimler yapmanız gerektiği konusuna kısaca değinelim.

Banyo Aydınlatma Modelleri: İç dekorasyonunda salon ve mutfaklarda iyi bir aydınlatma ne kadar önemli ise banyo dekorasyonunda da aydınlatma seçimleri bir o kadar önemlidir. Aydınlatma seçimleriniz kesinlikle birden fazla olmalıdır. Özellikle dolaplarda ve duvarlarda duşa kabin çevresinde led aydınlatma ya da spot lambalar banyonuzda modern bir görünüm için seçilebilecek aydınlatmalar dandır.

Lavabo Modeller: Yeni sezonda özellikle modern dekorasyon tarzında öne çıkan lavabo  modeli ayaksız ve mobilya ile bağlantılı tasarımlar olup özellikle son yıllarda çanak şeklinde cam lavabo modelleri de oldukça fazla tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Banyo lavabolarında bir başka trend de çift lavabo modelleridir. Kendinizi adeta lüks bir Avm de hissettiren bu tarz lavabolar özellikle büyük banyolarda oldukça şık bir etki yaratabilir diye düşünüyorum.

Armatürler Modelleri: Banyo dekorasyonunda modern bir görünüm için farklı tarz armatürler olmazsa olmazlardandır. Klasik formlardan uzak hem şık hem de fonksiyonel tasarılar banyonuzun zarafetine zarafet katacaktır. Evet sevgili bayanlar modern bir banyo dekorasyonu için sizlere ufak tüyolar vermeye çalıştım; fakat en iyi galerimizde yer alan modern banyo modelleri ile ilgili görselleri inceleyerek modern tarzı bir banyonun nasıl olması gerektiği hakkında fikir edinebilirsiniz.

RESİMLERİ DAHA BÜYÜK GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜZERİNE TIKLAYINIZ..

Artık banyo keyfinde yeni tasarımlar burada. Hem vücudunuzu dinlendirip hem de karşısında manzarayı seyretmek çok güzel olsa gerek. Cam fanus tasarımlı jakuzi modeli gerçekten herkesin beğenebileceği bir tasarım. Spot ışıklandırmalı banyo tasarımları hem loş bir ortamda keyif sürmenizi hem de o anın rahatlığına kendinizi bırakmanızı sağlayacaktır. Yerleri çim şeklinde döşenen ve duvarları yeşil fayans olarak dizayn edilen hoş banyolar eminiz ki hepinizin hoşuna gidecektir.

Bu yazı 1437 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM