Dekoratif Masa Süslemeleri

Paylaş
 

Evet sevgili bayanlar dekoratif ve şık masa süslemeleri  ile sizlerleyiz. Şık bir yemek masası hem misafirlere verdiğiniz önemi,  tarzınızı en önemlisi de zevkinizi yansıtır. Masa için özenle seçilmiş çiçekler, renkli peçeteler ve romantizmin sembolü mumlar sofranıza sıcacık bir görünüm ve şıklık katar. Son yıllarda masa dekorasyonuna verilen önem oldukça arttı. Bu talep üzerine seçmekte zorluk yaşanacak kadar farklı aksesuar ürünleri tasarlanmıştır.Dekoratif ve şık bir masa dizaynı için önerilerime gelecek olursak ,  masa görünümü için olamazsa olmaz masa örtüleridir. Klasik masa örtüleri yerine günümüzde oldukça moda olan runner örtüler masanızda modern bir etki yaratır. En önemlisi de kullanım olarak oldukça rahat ve pratik olduğunu düşündüğüm bir seçimdir. Özellikle düz beyaz bir masa örtüsü üzerine serilmiş siyah runner seçimi modern ve dekoratif masa için uygun bir seçim olabilir. Dekoratif masa düzeni için masa örtüsü seçimini yaptıktan sonra renkli ve şık yemek takımlarını servise uygun olarak ve yemek menümüzün özelliğine göre dizebilirsiniz.

RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ…

Şık bir sofra için renkli Amerikan servislerde sofranızda dekoratif bir görünüm için gerekli bir aksesuar seçimidir. Sofra süslemelerinde en önemli aksesuarlardan biri de elbette peçetelerdir. Eskiden kumaş servis peçeteleri kullanılırken, günümüzde bizlere pratiklik katan hazır peçeteler en az kumaş peçeteler kadar şık tasarımları ile sofralarda görsel bir güzellik katabilir.Basit bir peçeteyi bile galerimizi de ki görsellere bakarak şık ve dekoratif bir hale dönüştürebilirsiniz.
Ayrıca sofra üstüne serpeceğiniz gül yaprakları yada renkli taş ve boncuklarda farklı bir etki yaratabilir. Gelelim sofranın en öneli aksesuarı olan mumlara. Dekoratif ve şık bir sofra için bir çok alternatif mum aksesuarları rahatça bulabilir hatta galerimizi inceleyerek birbirinden farklı şık mum ve mum altlıklarını kendiniz tasarlayabilirsiniz. Örneğin galerimizde yer alan yeşil elma ile yapılan ve elmanın içini oyarak yerleştirdiğiniz küçük mumların yapımını mutlaka denemelisiniz. Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte geçireceğiniz yemek sofralarında görsellerimizden yararlanarak harika sofra süslemelerini uygulamanız dileği ile ….

Bu yazı 1416 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM