Bu Saç Modelini İstiyorum

Paylaş
 

Stiliniz saçınıza yansısın!
Saçınız uzun mu kısa mı? Boyalı mı doğal mı? Kolay şekil mi alıyor yoksa inatçı mı? Her şeyden önemlisi kendi saçınızı tanımak… Ondan sonra nasıl saç bakım ürünleri kullanmanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Ve tabii ki nasıl modeller kullanmanız gerektiğini de… işte bu noktada size yardımcı olmak için onlarca saç modeli belirledik. Aşağıda kendinize uygun ve sizi temsil edecek bir model mutlaka bulacaksınız!
Kendi yüz yapınızı bildiğinize göre, seçtiğiniz modelin sizde nasıl duracağını tahmin etmeniz zor olmayacak. Seçim yaptıktan sonra geriye o modeli kuaförünüze göstermek kalıyor. Üstelik saatlerce tarif etmenize de gerek kalmayacak.
“Bu saç modelini istiyorum” başlığını dört ayrı bölüme ayırdık: Ofis saçları, davet, özel günler ve sokak stili… Ofis için sade ve modern, davetler için şık ve dikkat çekici, gündelik hayat için rahat ve yenilikçi modeller seçtik. Yerine göre saç yapmak stilin en önemli parçası.
Unutmayın ki tarzınızı sadece kıyafetlerinizle yansıtamazsınız. Saçınız, makyajınız, aksesuarlarınız hepsi bir bütün, ister mütevazi, ister cesur… Önemli olan kendinizi mutlu ve “bütün” hissetmeniz. Hadi şimdi sayfaları çevirmeye koyulun. Bakımlı bayanların saç defilesi başlıyor!

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 1343 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM