Bahçe Ve Teraslar İçin Dekorasyon Önerileri

Paylaş
 

Büyük şehirlerde yeşile hasret kalan bayanlar için bugün muhteşem teras ve bahçe dekorasyon örneklerinden oluşan bir galeri hazırladım. Öncelikle doğa ile iç içe olmak isteyip de büyük şehirlerin küçük hayatlarına sıkışmış olan bizlerin beklide bir an soluk alabileceği küçük de olasa yeşil bir mekan,  bir nebze de olsa bu ihtiyacımızı karşılayabilir ne dersiniz?
Eğer, küçük bir balkonunuz varsa ve teras ve bahçe tasarımı sadece size hayal gibi geliyorsa sizler içinde küçük bir balkonu nasıl dekore edebileceğiniz hakkında özel birkaç görsel hazırladım. Unutmayın ki çok büyük bir terasınız bile olsa doğru dekore etmediğiniz taktirde asla kullanışlı bir alan oluşturamazsınız. Küçücük bir balkonu ise  doğru dekore ettiğiniz taktire muhteşem sonuçlar elde edebileceğinize eminim bayanlar. Örneğin fonksiyonel bir mobilya seçimi ve duvara asılabilen saksılar ile küçük mekanlarda pratik bir çözüm yaratmanız mümkün olacaktır. Hatta masa seçiminizi duvara monte edilen açılır ve kapanır masa tasarımlarından yana kullanırsanız mekanda büyük bir rahatlık yakalamanız mümkün.
Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Gelelim bugün ki asıl konumuz olan ve galerimizde sizler için özenle hazırladığım tasarımlara. Galeride yer alan bahçe ve teras tasarımlarını dikkatli incelediğiniz zaman mekanın her bir metre karesinin ne kadar iyi değerlendirildiğine şahit olacaksınız. Özellikle küçük bir teras için dikey bitkileri tercih eden mimarlar bu sayede mekandan hem yeşili kullanmış hem de mekana ferahlık kazandırmıştır. Farklı tasarımların yer aldığı bahçe ve teras  görsellerin de mobilya modellerinden turunda çiçeklerini nasıl dekore edebileceğiniz hakkında ufak ip uçları yakalamanız mümkün. Ayrıca led ışıklandırmaların sadece iç dekorasyon  değil bahçe dekorasyonda da kullanıldığını görmekteyiz.  Benim özellikle teras dekorasyonunda ilgimi çeken en  farklı yenilik zemin döşemelerinde oldu. Zemin dekorasyonunda kullanılan ahşap mekana farklı ve modern bir hava katsa da beni tercihim kesinlikle doğal taş ve çim zemin döşemelerinden yana. Modern ve şık bahçe ve balkon tasarımları için sitemizi takip etmeye devam edin diyerek, sizi  muhteşem bahçe görselleri ile baş başa bırakıyorum…

Bu yazı 1651 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM