Askılı Gelinlik Modelleri

Paylaş
 

Sevgili bayanlar gelinlik seçimi yaparken kendi vücut yapınızı iyi tanımalı  kısaca göğüs yapısı, basen ve omuz yapısı ile uyumlu modelleri seçmelisiniz. Özellikle bir çok gelin adayı kataloglardan yararlanırken kendi vücut yapılarını tanımadıkları için hatalı seçimler yapmaktadır. Sitemizde sizler için vücut şeklinize uyumlu gelinlik seçimlerinden bahsetmiştik. Kısaca tekrar değinmek gerekirse gelinlik modeli seçerken en çok yapılan hatadan bahsedelim. Örneğin üst yapısı otuz altı ve otuz sekiz beden olan  basen ölçüsü ise kırk dört olan klasik Türk kadınlarının dar balık formda gelinlik modeli yerine basen kısmını kısa gösterecek kabarık gelinlik modelleri  seçmeleri ideal olacaktır. Gelinlik modeli seçerken oldukça zorlanan gelin adayları için favori gelinlik önerim bugün ki galerimizin de konusu olan askılı kabarık klasik Fransız dantelli gelinlik modelleri olacak. Askılı modellerinin en güzel yanında straplez kesimin askılı gelinliğe çevrilmesi oldukça basittir. Yani gelinlik modeli seçiminiz straplez ise ve askılı bir gelinlik modeli istiyorsanız askı takmak veya eklemek oldukça kolay olacaktır.
Gelinlik kumaş seçimine gelince yeni sezonun trend kumaş seçimleri başta Amerikan saten, cam organze kumaşlar ve asla vazgeçemediğimiz tafta seçimleri oldukça moda. Tül seçimlerinde ise Avrupa ithal tüller ve simli tüller gelinlik modellerinde en çok seçim yapılan tül örnekleri arasında yer almakla birlikte gelinlik modelinin kabarık olması için kolalı tüllerde kullanılmaktadır bayanlar.

RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ…

Bir tasarımcı olarak  önerim gelinlik modeli seçiminizi yaparken hazır gelinlik modeli yerine özel butikleri tercih etmeli  ve en az iki ay önceden gelinlik seçimine karar vermelisiniz. Hazır gelinlikler kişiye özel tasarlanan gelinlik modellerinden her ne kadar ucuz olsa da vücut yapınıza uygun kendi stilinizi yansıtan ürünler her zaman doğru sonuçlar verecektir.
Sitemizde gerek abiye elbise modelleri gerekse gelinlik modelleri ile ilgili bir çok görseli rahatça bulabilir ve seçmiş olduğunuz butik ile bu modelleri paylaşarak vücut yapınıza uygun olan tasarımı belirleyebilirsiniz. Özellikle yurt dışında oldukça moda olan gelinlik modellerini bir araya getirdiğim galerimizden bir gelinlik tasarımını beğenerek bu yılın en güzel gelini olmanız dileği ile mutluluklar…

Bu yazı 2025 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM