Altın Takı Setleri ve Modelleri….

Paylaş
 

Kadınların dünyasın’da hem maddi hem manevi büyük değere sahip olan altın takıların yeri farklıdır. Bir çok bayan altın takı tercih ederken modeline dikkat ederken bir çok bayan da, yatırım amaçlı modellere yönelebiliyor. Altın takı setleri ve modelleri, dünya moda trendlerin den esinlenerek hazırlandığı bilinen bir gerçek, birbirinden iddialı ve şık görünüme sahip tasarımların bir arada sunulduğu altın markaları, özel günlerin yanı sıra günlük hayatta da, her yaştaki mücevher tutkunu kadınların rahatlıkla kullanılabileceği ürünler sektörde geniş bir yelpazeye sahip. Gösterişli görünümüne rağmen gramı düşük, son derece hafif olan altın takı setleri modeller arasında yer alıyor. Ben yaza hazırlık yapan düğün sahipleri için, farklı tasarımlardan oluşan altın takı setleri modellerini bu yeni galeride sunmaya özen gösterdim Küçük bir araştırma size seçim yaparken oldukça yardımcı olacaktır….


,şte farklı zevklere hitap edebilecek oldukça şık tasarımlardaki altın takı modelleri. Bu yazın gelin adayları ile sadeliği tercih eden kadınların da şıklığını tamamlayacak oldukça hoş çeşitler mevcut. Her zevke ve yaşa uygun olarak hazırlanan koleksiyon, ince işçiliği, farklı ve zarif tasarımlar dan dan oluşan altın takı setleri oldukça dikkat çekiyor. Birikim amaçlı tercih edeceğiniz takı setlerini satın alırken işçilik özelliği olmayanı tercih etmenizde fayda var. kullanmak için tercih edebileceğiniz oldukça şık modeller her marka da mevcut….

Bu yazı 168770 kere okundu.
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. Merve dedi ki:

  Birikim için altını çok tercih ediyorum. Çok fazla işçiliği olan modellerden ziyade daha düz hatlı ince modelleri aldığımda günlük de kullanabiliyorum hem. Benim gibi yatırımını altına yapan hanımlara, Kuyumcukent’in perakende satışının yapıldığı Wedding World avmye bir göz atın derim. Kuyumcukent’in çok büyük bir altın üretim tesisi olması sebebiyle avmde altın fiyatları çok indirimli oluyor. Bir bakın derim…

 2. Takı setleri dedi ki:

  Genç kızların bayanların vazgeçilmezi küpeler artık normallikten çıkıp biraz farklı tasarımlar tasarımlar çokgüzelmiş

 3. Altın takı dedi ki:

  altın takı setlerini cok beğendim 2014 tasarımlı altın takı setlerine yer vermenizi öneririm.

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM